Dolphin CT40 - Rýcglejšie a jednoduchšie procesy skladovania

Dolphin CT40 - Rýcglejšie a jednoduchšie procesy skladovania

V dnešných dňoch maloobchodníci musia zlepšiť zákaznícku spokojnosť pre spotrebitelov, aby obohatili s lepšími a rýchlejšími nákupnými a skladovacími skúsenosťami. Zabezpečte pracovníkom tie prístroje, ktoré môžu potrebovať pre to, aby v obchodných procesoch, ktoré súvisia s webovými stránkami obchodu mali k dispozícií všetko, čo len môžu potrebovať.

Tento prístroj vytvorili pre maloobchodných predajcov a pre pou2zívatelov, ktoré potrebujú mobilitu, aby poskytol bezproblémovú prácu, čo poskyne aj zákazníkom príjemný nákupný zážitok. Spolu s platformou Honeywell Mobility Edge ponúka taký rozšírený produktový životný cyklus, čo sa dá aktualizovať na päť generáciu, s čím garantuje, že môžete maximalizovať návratnosť investícií prístroja.

Továreňsky má k dispozícií operačný systém Android a je vybavený s platformou Mobility Edge. Tento elegantný dotykový prístroj na firemnej úrovni je najlepší v kategórií, hlavne v oblasti maloobchodu, riadenia zásob, predaji v obchodoch, spracovaní objednávky a v preprave.

Vlastnosti:

  • Future-Proof - Dlhá podpora pre systém Android
  • Dlhá životnosť a kategória dostupnej ceny
  • Lahká kompatibilita, estetický vzhlad
  • Špeciálne skenovanie dátového záznamu
  • Mobility Edge - urychluje inštalácie, optimalizuje prístroj, zjednoduchší údržbu a predlžuje životný cyklus prístroja

Ak máte ešte akékolvek otvorené otázky v súvislosti s prístrojom CT40, tak nás kontaktujte. Skúsime Vám pomôcť, že ako by sme vedeli realizovať potrebné hardvérové, softvérové a podporné služby, ktoré ihneď zabezpečujú spokojnosť na vysokej úrovni.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt