Ešte nikdy nebolo také dôležité, aby rady sa pohybovali rýchlejšie

Ešte nikdy nebolo také dôležité, aby rady sa pohybovali rýchlejšie

Opatrenia vytvorené kvôli vírusovej situácii mnohým obchodom výsledňujú nepríjemnosti. Hoci otváracie hodiny obchodov, ktoré predávajú základné potreby nie sú obmedzané, napriek tomu je dôležité, aby rady aj v týchto obchodoch sa pohybovali rýchlejšie.

Teraz Vám ukážeme niekolko takých prístrojov pomocou ktorých obsluha môže byť ovela rýchlejšia, vďaka čomu rýchlo a lahko sa dá vyhnúť dlhých radov pri pokladniach. Dokonca s ich používaním účinne sa môžeme vyhnúť osobnému kontaktu.

Bezdrótové snímače čiarových kódov

Mnohé obchody sa pridržiavajú osvedčeným POS systémom aj napriek tomu, že je zastaraný a poskytuje ovela pomalšie vykonanie práce, ako moderné riešenia. Vela podnikatelov si myslí, že bezdrótové skenery čiarových kódov sú vhodné iba pre skladové práce, ktoré si vyžadujú vysokú mobilitu.

Avšak pravda je, že môžu pomocť aj v pokladniach, aby zamestananci rýchlejšie a efektívnejšie vedeli vykonať svoju prácu.

Pomocou takých prístrojov, ako napríklad bezdrótový skener čiarových kódov Datalogic Quickscan QM2400 za pár sekúnd vieme načítať cenu jedného výrobku a takto účinne vieme skrátiť čakanie v radoch.

Nehovoriac o tom, že rozsah bezdrótových snímačov obvykle je väčší, takto je jednoduchšie uskutočniteľné aj vzdialenosť medzi ludmi, čo v súčasnej situácii je obzvlášť dôležité, ako s klasickými drótovými POS systémami.

Prenosné dátové terminály a ostatné prístroje

Ak chceme z efektívniť prácu, tak najlepšie riešenie sú samozrejme viackrát spomenuté mobilné prístroje. Nakolko jeden dátový terminál vie vybaviť viac pracovných úloh súčasne môžeme ich použiť v sklade, obchode a aj pri pokladni.

Napríklad Zebra TC20 je všeobecný dátový terminál s operačným systémom Android, čo účinne môže pomôcť pri optimalizácií pracovných procesov v menších i väčších obchodov, ďalej aj v zrýchlení denného tempa a v maximalizácií zisku.

Ďalej nesmieme zabudnúť ani na tých obchodoch, ktoré v súčasnej kríze sa zaväzujú dodávať online. Pre tie obchody jeden multifunkčný dátový terminál znamená obrovskú pomoc pri preprave objednávok. Nakolko tieto malé a praktické zariadenia sú rovnako použiteľné na vybavenie administratívnych úloh, navigáciu, naďalej aj na komunikáciu.

Kvalitné etikety

V záujme bezproblémohého vykonania práce si musíme myslieť nie iba na prístroje, ale aj na spotrebné materiály. Napríklad etikety so slabou kvalitou nevie dekódovať ani najlepší snímač čiarových kódov, preto ak tlačíme so nasprávnou tlačiarňou, alebo na nasprávný materiál etikiet, tak to takisto môže spomaliť naše pracovné procesy.

Takže, ak sa bavíme o cenoviek by sme mali zvážiť, že akým spôsobom ich chceme vyrobiť. Ak čiarové kódy budeme vyrobiť my sami, tak určite budeme potrebovať jednu dobrú tlačiareň etikiet. Ďalej v záujme dokonalého konečného výsledku vždy máme vybrať kvalitné spotrebné materiály.

V tom prípade, ak nemáme kapacitu na výrobu vlastných etikiet, tak sa oplatí dôverovať profesionálom. Ak si nás vyberiete, tak is môžete byť istí, že okrem spolahlivých prístrojov dostanete aj kvalitné a dobre čitatelné samolepice etikety, nakolko to všetko garantuje naša dlhoročná skúsenosť a kvaltiné materiály.Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt