Elektronický obchod pomáha rozvíjanie revolučných technológií

Elektronický obchod pomáha rozvíjanie revolučných technológií

Vďaka rozsiahleho rozšírenia online nákupu obchodná revolúciu dnes už sa prebieha priamo pred našimi očami. Dobre zvyknuté modely sú v prechodnej fáze, vplyv čoho sa ukáže čoraz väčšia požiadavka je používanie novšých, rýchlejších a modernejších riešení.

Predovšetkých medzi nimi patrí aj používanie mobilných prístrojov novej generácie. Tieto zariadenia sú nie len efektívnejšie ako staršie, analógivé riešenia, ale znamenajú aj spolahlivejšiu alternatívu na spracovanie a evidenciu skladových zásob, napokon vďaka ich mobility aj oblasť používania je ovela mnohostrannejšia a univerzálnejšia.

Sklady a výrobcovia sa nachádzajú na rázcestí

Dnešná svetová premena trhových modelov vedie k transformácii pracovných procesov a čoraz rastúcej zložitosti. Vďaka pohodlným a novým riešeniam e-obchodu vývoj sa začal preskakovať a rozširovať, čo vystavuje nové výzvy aj spoločnostiam, ktoré sa zaoberajú s obchodom, aj výrobcov, ktoré slúžia ich potrebám. Táto premena požaduje stále rýchlejšiu a presnejšiu prácu od účastníkov reťazcov, pre čo technické dobiehanie je nevyhnutné.

V posledných rokoch čoraz viac spoločností si myslí, že ak nebude držať krok s novými konkurenciami, ktoré zaplavujú trh, tak im dostane velmi malá šanca, že môžu zostať na povrchu vody. Práve preto preferuje čoraz viac spoločností používanie takých moderných prístrojov, ako prenosné počítače, ktoré fungujú s operačným systémom Android.

Teda zvyšujúci záujem vyžaduje, aby tieto prístroje mali stále väčší výkon a aby efektívne vedeli vykonávať čím viac úloh.

Zebra prijal výzvu modernej doby a ako odpoveď na zmenu trhových požiadaviek začal rozvíjať a prehodnotiť svoje zariadenia.

Meniace sa požiadavky, nové riešenia

Spoločnosť nedávno oznámila predstavenie novú sériu prenosných dátových terminálov MC9300, čo nahrádza predchádzajúci model MC9000. Prístroj bol vhodne aktualizovaný z každého hladiska, aby pomáhal používatelom premenu zo systémov Windows na Android, vďaka čomu urýchly a zefektívni pracovné procesy.

Nová séria MC9300 bola vybavená s čipom Qualcomm. To umožňuje prístroja, aby v budúcnosti na sto precent bol kompatibilný s aktualizáciami Android, prostredníctvom čoho dlhodobo bude spolahlivo a stabilne používatelný počas obchodných a skladových operácií.

A že prečo je to potrebné?


Samozrejme populárne a kľúčové vlastnosti série MC9000 sa nezmenia. Avšak nová séria bola rozšírená aj s viacerými podstatnými možnosťami, respektíve jej stabilita sa zvyšuje aj zo softvérového aj hardvérového hladiska. Tie inovácie pomáhajú používatelom hlavne v tom, aby rýchlo a účinne vedeli dobehnúť požiadavky modernej doby a aby v každom prípade pripravene vedeli súťažiť s konkurenciou. 

Aký bude osud predchádzajúcej série?

Podľa oznámenia Zebry výroba a predaj predchádzajúcej série MC9000 sa nebude skončiť, veď prístroj aj naďalej je jeden z najpopulárnejších mobilných prístrojov medzi používatelmi. Po celom svete ho používa velmi vela spoločností, ktoré sa zaoberajú s obchdoom, skladovaním, respektíve s logistikou a spätné väzby ukazujú, že spokojnejší už by ani nemohli byť!

So zavedením nových prístrojov ciel Zebry je, aby zrýchlil procesy vyvíjania používatelom a aby ich práca bola účinnejšia a bezproblémovejšia. Ďalej predstavenie novej série MC9300 je iba jedno z mnohých inovácií s čím v budúsnosti chcú posilniť to, aby s prístrojmi Zebra každý používaterl by vedel dosiahnuť maximum vo svojom podnikaní. Či už ide o obchod v klasickom zmysle, alebo o modernom, online podniakní.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt