Efektívnosť sa nemusí rovnať s tým, čo je zložité!

Efektívnosť sa nemusí rovnať s tým, čo je zložité!

Predstavíme Vám najrýchlejšie a najjednoduchšie prístroje tlače čiarových kódov

Ak jeden prístroj vykoná svoju úlohu efektívne a spolahlivo, velakrát si myíslíme na to, že ten prístroj je určite zložitý a ide o drahú a náročnú technológiu. Tento predpoklad avšak v mnohých prípadoch nie je správne a ani jeden prístroj z špičkovej kategórie sa nemusí veľmi líšiť, ako produkty jednoduchších značiek. Rozdiel musíme hladať hlavne v spolahlivosti a účinnosti.

Aké je najlepšie riešenie, ak chceme kúpiť tlačiareň etikiet pre naše podnikanie? Teraz sme dali dokopy pár tlačiarní, ktoré si môžeme nájsť na trhu s výbornou kvalitou, dokonca ktoré sú ale priateľské k peňaženke.

Honeywell PC42D

Model PC42D od íHoneywell je jedna velmi lahko ovládatelná stolná tlačiareň etikiet, čo je tak isto vhodná na thermaltransférovú a direct thermal tlač etikiet. Znamená ekonomické a kompaktné riešenie pre maloobchodných jednotiek a pre spoločnosti zaoberajúce sa so skladovaním, ďalej jej používanie a zavedenie do prevádzky nevyžiada žiadne zvláštne pokyny dopredu.

Tlačiareň PC42D nie je iba jednoducho ovládatelná, ale aj spolahlivá a účinná, pomocou čoho môže prispieť k bezpečnejšie prevádzkovanie Vašej spoločností a prudkého nárastu produktivity.

Zebra ZQ110

Mobilnej tlačiarne etikiet Zebra ZQ110 pri prenosnosti má ďalšiu velkú výhodu a to je robustné vytvorenie a cena priateľská k peňaženke. Tlačiareň ZQ110 je schponá uspokojiť všetky tie funkcie, ktoré sú potrebné počas obchodného použitia v každodenného života a pri dokonalej kvality tlače zabezpečí aj užívateľsky príjemný zážitok.

ZQ110 pre používatelov takisto garantuje už dobre spoznanú kvalitu, spolahlivosť Zebry a tú efektívnosť, čo táto značka predstavuje.

Zebra GC420t

Tlačiareň GC420t takisto zabezpečí tú pravú kvalitu výrobcu Zebra a podobne ako aj dve predchádzajúce tlačiarne, aj GC420t má rovnaké výhody, ako ľahká manipulácia, účinnosť, čo poskytne dokonalé riešenie pre tých, ktorých denné množstvo potlačených etikiet nie je viac, ako 1.000-3.000 kusov a hladajú rýchly a efektívny spôsob na vyhotovanie svojich etikiet. GC420t je tlačiareň fungujúca a termotransférovou technológiou, ktorej rozsah použitia je mimoriadne široký. Okrem obchodu a skladovanie ju preferovane používajú aj v zábavnom priemysle (tlač lístkov a vstupeniek) a v zdravotníctve (tlač receptov, atď.).

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt