Dokonalý zákaznícky servis už nie je iba snom

Vďaka oceneným prenosným mobilným terminálom od Honeywell efektívne sa dá navýšiť produktivitu zákazníckeho servisu aj v realite. Funkcie a špeciálne vytvorenie novej série Mobility Edge znamenajú výborné riešenie v každej oblasti obchodu pre zvýšenie produktivity.

Nový uchádzač o trón na trhu mobilných prístrojov

Honeywell nedávno predstavil vylepšenú verziu oceneného prenosného počítača, čo znamená milé prekvapenie hlavne pre pracovníkov v oblasti obchodu a sklade, naďalej v pracovnej náplni kde vyžadujú vysokú mobilitu.

Novogeneračný Honeywell Dolphin CT40 je úplne dotykový ručný počítač, čo aj hardvérovo, aj softvérovo, dokonca aj z hladiska životnosti je bezpárovy na trhu medzi mobilnými prístrojmi.

Tento prístroj pri tom, že vďaka najmodernejších technológií je lahko optimalizovatelný v súvislosti Vašich firemných procesov a účelov, je aj jednoducho aktualizovatelný a zo všetkých hľadísk zodpovedá požiadavkám svetu, ktorý sa mení rýchlym tempom.

Neprišlo z budúcnosti, ale v súčasnosti je jedno z najefektívnejších riešení

CT40, ako väčšina mobilných prístrojov má k dispozícií operačný systém Andriod, čo umožňuje nie iba spolahlivosť, ale aj lahke programovanie. Systémového rozhranie Android poskytuje podstatné rozšírenie horizontu používania, veď na prístroj vieme inštalovať rôzne, respektíve viaceré aplikácie, ktoré sú v súlade aj s našimi požiadavkami.

S používaním najnovšieho prístroju Honeywell v budúcnosti už nepotrebujeme to, aby počas práce sme sa zosúladnili fungovanie viacerých prístrojov. Nakolko multifunkčný CT40 je schopný uspokojiť všetky administratívne aj komunikačné úlohy.

Prístroj je podporovaný aj prostredníctvom Google riadené Android Enterprise Recommended, čo zabezpečí nie len spolahlivosť operačného systému, ale aj lahšiu, naďalej nepretržitu aktualizáciu používaných aplikácií.

Okrem toho CT40 sa dá pripojiť aj k systému Honeywell Operational Intelligence v základe cloud. Tento systém je schopný nepretržite sledovať, ovládať, systematizovať a optimalizovať pre nás stále aktualizácie, takto si môžeme byť istí, že náš prístroj bude fungovať vždy s najaktuálnejšími aktualizáciami a podla najmodernejších požiadaviek.

Aplikácia Honeywell Operational Intelligence je lahko dostupná pre používatelov na virtuálnom trhovisku spoločnosti a umožňuje prístup aj k viacerým, schváleným aplikáciam vytvorených proestredníctvom tretej osoby a Honeywell, ďalej k užitočným doplnkom.

Ciel je spokojnosť používatelov

Taylor Smith, marketingový riaditel oddelenia produktivity tak sa vyjadril ohladom predstavenia CT40, že sa im podarilo vyvíjať taký prístroj, čoho ciel je uspokojenie požiadaviek zákazníkov na sto percent.

"Počas vytvorenia CT40 sme vypočuli požiadavky našich zákazníkov a skúsili sme venovať pozornosť aj na najdrobnejšie podrobnosti. Takým spôsobom sa nám podarilo vytvoriť jeden naozaj silný a mimoriadne efektívny prístroj z hladiska zvýšenia produktivity." - hovoril Smith počas rozhovoru s ním.

Inovačné možnosti v prístroji sú takmer výnimočné, že nedávno sa im podarilo získať aj viac ocenení. Uznávanie iF Design získal výslovne kvôli vytvoreniu, kým odmeňovanie Red Dot Design mobilný počítač Honeywell CT40 môže ďakovať technologickým inováciam, čo je naozaj taký prístroj, čo tak vytvorili, aby bol v súlade s reálnymi požiadavkami a očakávaniami zákazníkov.Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt