Naša spoločnosť dosiahla ďalší míľnik - stali sme sa partnerom Zebra Solution!

Naša spoločnosť dosiahla ďalší míľnik - stali sme sa partnerom Zebra Solution!

Už ste si mohli od nás zvyknúť, že skúsime o zmeny a vývoji našej spoločnosti Vám skúsime poskytnúť vždy presné informácie. Nie je v tom žiadny rozdiel ani teraz, veď koniec a začiatok roka je vždy zaujímavé pre nás. Rokujeme s našimi dodávateľmi, uvažujeme o ročnej výkonnosti a uzavrieme nevyriešené prípady.

Vďaka našej vytrvalej práce, neustálemu vývoju do konca roka 2019 sa nám podarilo spĺňať podmienky pre ďalší stupeň statusu partnera Zebra, čo môžeme ďakovať hlavne našim zákazníkom - Zebra Solution Partner.

Vývoj našej spoločnosti je nepretržitý a okrem predaja produktov dáme ešte viac do popredia individuálne riešenia pre našich zákazníkov. Takto už môžete zakúpiť nie len výborné Zebra produkty za konkurenčné ceny - zo skladu - ale aj jedinečné služby softvérových riešení prostredníctvom našej spoločnosti alebo výrobcu, napokon vieme poskytnúť našim zákazníkom aj extra záručné služby.

Na začiatku o individuálnych možnosťiach (Solutions) výrobcu si môžete prečítať viac info v ekosystémovej sekcii Zebra DNA.
Genetický kód Zebra DNA má tri typy, všetky tri sa zameriavajú na inú skupinu priemyselných prístrojov. Hlavná úloha Mobility DNA je, aby zvýšil efektivitu prenosných prístrojov, ktoré používame dennodenne. Print DNA pripravuje naše tlačiarne na firemné výzvy, ďalej DataCapture DNA vybaví naše dátové terminály so špeciálnymi schopnosťami, ktoré sú podstatné pre efektívne vykonanie práce.

Špeciálne služby zabezpečujú, aby u nás zakúpené prístroje slúžili Vaše podnikanie čo najdlhšiu dobu a zo všetkého hladiska poskytli ten najlepší výkon počas pracovných procesov. Pri kúpe hardéru vždy musíme brať do úvahy prípadné odstávky a výdavky. Výmenu zariadení môže byť nákladovo náročné, preto podniky s menším rozpočtom lahko môžu vyčerpať z ročného plánu. O predĺžené extra záruky Zebra sa môžete dozvedieť viac s kliknutím sem.
Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt