Robustný dátový terminál Zebra TC25: Inteligentný výber pre maloobchodov

Robustný dátový terminál Zebra TC25: Inteligentný výber pre maloobchodov

Ak máte vela práce a potrebujete k tomu jeden spolahlivý prístroj, aby ste mali k dispozícií vhodné vybavenie, aby ste ulahčili denné pracovné procesy. TC25 má všetky také funkcie pomocou čoho lahko viete uspokojiť potreby jedného alebo aj viacerého zákazníka naraz. Vďaka robustného vytvoreniu TC25 odolá voči pádu z výšky 1,2 metrov na betón a proti striekajúcej vode. Spolahlivo funguje v zime, horúčave, daždi a snehu v exteriéri aj interiéri. Životnosť akumulátora je dôležitá, ak daný prístroj potrebujeme používať počas celého dňa, preto k terminály TC25 dostanete jedinečný predĺžený akumulátor PowerPack, aby sme zaručili funguvanie počas celého dňa.

V oblasti dátových terminálov Zebra oproti konkurentov je príliš ďaleko, veď vieme, že bežné smartfóny nie sú vytvorené pre profesionálne dekódovanie čiarových kódov. TC25 ponúka tú istú skenovaciu technológiu, čo vedie mnohých servisných tímov na svete. Je rýchly, lahký a poskytuje bezprostredné a jednoduché snímanie elektronických alebo potlačených čiarových kódov, vlastne v akomkolvek stave. Umožňuje, aby úlohy ste vykonali rýchlejšie, presnejšie a efektívnejšie. Väčšina ludí dennodenne používa smartfóny a terminál TC25 funguje s takými istými gestami, ktoré používate aj na vlastnom mobilnom telefóne, vďaka čomu velmi rýchlo sa naučíte jeho ovládanie.

Zebra TC25 vlastnosti a výhody:

  • Ergonimický prístroj faktorom formátovania podobný k smartfónu, čo je dosť malý na to, aby sa zmestil do vrecka, napriek tomu je dosť silný, aby vybavil viaceré úlohy, riadil zásoby, skontroloval ceny a pripravil ukladacie aplikácie.
  • Najpokrokovejší dekódovací skener na uspokojenie maloobchodných požiadaviek je Zebra SE4710.
    Vysokokapacitný externý akumulátor 3000 mAh, čo zabezpečuje celodenné nepretržité fungovanie a opcionálne upevnenie batérie PowerPack.
  • Vopred nainštalované komunikačné riešenie Connect Pusk-To-Talk.
  • Tlačidlá na oboch strán pre skenovanie na lavej a pravej strane prístroja.
  • Má k dispozícií Android 7,0 (Nugat) operačný systém, čo podporuje aktualizácia OP systémov teraz a v budúcnosti.
  • Široký ekosystém doplnkov, vrátane + 1 slot pre nabíjanie a pre dátovú komunikáciu, 5-miestnú dokovaciu stanicu/kolísko pre nabíjanie viac prístrojov súčasne

V prípade otázok, cenovej ponuky alebo v iných požiadavkách nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme!

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt