Spoznajte dátový terminál Zebra MC3300

Dátový terminál Zebra MC3300

Predstavíme Vám novú generáciu dátových terminálov, čo poskytuje Vám a Vášmu podnikaniu väčšiu produktivitu a výnosy. Inovatívne funkcie, ako napríklad viaceré faktory vytvorenia, lahšie snímanie, modernizované schopnosti zberu dát s väčším rozsahom, silný a masívny kryt a ešte vela iných.

Dátový terminál s viacerým vytvorením

Ako môžete získať väčšiu produktivitu, efiktivitu a pohodlnosť s jedným dátovým terminálom? Spoznajte nový Zebra MC3300, čo výrobca optimalizoval na ergomomický a výkon. Zebra MC3300 je konfigurovatelný štyrmi spôsobmi: pištolová rukoväť, rotačná hlava, rovné skenovanie alebo vytvorenie  v 45 stupňovom uhle - takto je používatelný na všetky oblasti použitia. Využívate prednosti dátového terminálu v záujme dosiahnutia väčšej produktivity vo Vášom podnikaní. 

Vynikajúci výkon v čítaní čiarových kódov

Ak horovíme o lepšieho a lepšieho zberu údajov, tak sa bavíme o novom mobilnom terminály Zebra MC3300, nakolko tento prístroj vie zaznamenať údaje aj zo vzdialenosti 20 metrov! Má k dispozicií malú hmotnosť a vysokovýkonný skener čiarových kódov, spolahlivo číta aj nízke, stredné a dlhé rozsahy a presne zaznamená aj viaceré čiarové kódy iba s jedným snímaním.

Priemyselná, dlhodobá investícia

Nový dátový terminál Zebra MC3300 vyvíjali do naozaj robustného, priemyselného prostredia. Odolá proti vode aj do hĺbky 1,5 metra a pádu aj z 1 metra. Kryt má ochranu IP54, čo chráni voči prachu a striekajúcej vode a dotykový displej je Gorilla Glass odolný proti poškriabaniu. Napriek tomu je elegantný a sofistikovaný, vďaka čomu ponúka najlepší užívatelský zážitok aj pre používatela aj pre zákazníkov.

Pokročilá komunikácia

Nový dátový terminál Zebra MC3300 ihneď vytvorí efektívne obchodné pripojenie. To je v záujme toho, aby Vy a Vaše kolegovia by mohli pripájať kedykolvek a kdekolvek, preto je kompatibilný so schopnosťami Wi-Fi WorkForce Connect a push-to-talk. Už pri prvom použití budete zažiť vüačšiu efiktivitu a produktivitu, ako kedykolvek predtým!

Je kompatibilný so sériou MC3200

K novým dátovým terminálom Zebra MC3300 sú dostupné také doplnky, ktoré poskytujú Vám a Vášmu podnikaniu extra zážitky. Existujú také pištolové púzdra a ručné príslušenstvá, ktoré zvyšujú pohodlné a efektívne používanie prístroja. Dokovacie stanice a iné doplnky sú kompatibilné aj s predchádzajúcou sériou MC3200.

Podpora Android a OS

S novým mobilným počítačom Zebra MC3300 môžete zdokonalovať fungovanie s jednoduchou zmenou na operačný systém Android. Zebra s jednoduchou a bezproblémovou premenou má minimálny vplyv na koncových odberateľov.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt