Ani by ste si nemysleli na čo všetko je dobrý jeden dátový terminál!

Ani by ste si nemysleli na čo všetko je dobrý jeden dátový terminál!

Existuje veľa domácich spoločností, ktoré väčšinu dôležitých administratívných úloh ešte stále vykonajú s klasickými, papierovými riešeniami. To ale vyžaduje strašne vela energie a zbytočné zdroje, ktorých väčšinu jednoducho by sa dalo vyriešiť so zaobsatraním jedného malého úžitočného prístroja.

Jeden PDA, čiže prenosný mobilný terminál vie ulahčiť každodenné pracovné úlohy takmer v každej oblasti a takto zvýšiť produktivitu a zjednodušiť prácu. Keby ste to predtým nevedeli, že prečo by ste potrebovali jeden PDA, tak v nasledovnom článku sme zhromaždili pár dôvodov, ktoré sú za použitie. Poďme na to!

Zjednodušte komunikáciu

Jedna najväčšia výhoda prenosných dátových terminálov je, že sú použitelné ako komunikačné prístroje fungujúce na viacerých platformách naraz. S ich pomocou bleskovorýchlo môžeme poslať e-maile, telefonovať, alebo komunikovať s kolegami prostredníctvom ľubovoľného podnikového komunikačného kanála.

K online komunikáciu nepotrebujeme nič iné, iba bezdrótovú sieť. Ale náš dátový terminál môžeme pripojiť aj s počítačom, takto údaje, ktoré sú uložené na terminály lahko môžeme synchronizovať s firemnou databázou aj bez pripojenia Wi-Fi.

Účinný zber a spracovanie údajov

Počas práce v sklade alebo v obchode evidencia našich skladových zásob je nevyhnutná. Avšak vela maloobchodníkov si myslí, že zavedenie databázy čiarových kódov je zložité a preto sa boja to vyskúšať. Ale jeden spolahlivý dátový terminál a aplikácia na spracovanie čiarových kódov zabezpečí to, aby nikdy sme nemuseli mať starosti kvôli správnej evidencie.

Nakolko jeden PDA je používatelný ako ručný počítač a skener čiarových kódov súčasne, čo umožňuje riadiť a spracovať naše skladové zásoby pomocou jedného prístroja, ďalej jednoducho môžeme vybaviť aj administratívne úlohy, ktoré sú nevyhnutné v obchodnom živote.

Nikdy na nič nezabudnete

Pritom, že jeden PDA je ideálny na plhohodnotné vybavenie administratívnych úloh a zaznamenávanie údajov, môže nám pomôcť aj vo vybavení jednoduchých, každodenných vecí. Lahko môžeme synchronizovať naše kalendáry, takto vždy môžeme byť včas informovaní o udalostiach, ktoré sú pre prácu dôležité.

Dokonca, ak potrebujeme práve taký povrch, kde si môžeme robiť poznámky, tak jeden PDA je mimoriadne vhodný na uspokojenie takých, každodenných úloh, veď vďaka operačného systému Android, môžeme na ňom spustiť množstvo užitočných aplikácií.

S jediným prístrojom môžete zvládnuť takmer každú dôležitú úlohu

Cena jedného mobilného terminál pre mnohých sa môže zdať za drahou, avšak nesmieme zabudnúť, že za naše peniaze dostaneme taký prístroj, čo vie nahradiť viacerých prístrojov. Ak plánujeme na dlhodobo, tak si môžeme byť istí, že sa oplatí investovať do jedného mobilného terminálu už len kvôlu servisných nákladov, ako kúpiť viaceré zariadenia na každú jednu úlohu.

Cena jedného PDA vie nahradiť súčasne jeden smartfón, skener čiarových kódov, navigáciu a mnohé iné inteligentné prístroje, ktoré nemajú také velké vedomosti. Práve preto, ak uvažujeme o vážnom rozvoji podnikania a plánujeme na dlhodobo, tak stojí za to porovnať možné výdavky.

Na koniec si môžeme byť istí, že taký spolahlivý prístroj, ako napríklad jeden PDA od Zebry určite bude súťažiť nad jedným lacnejším prístrojom, čo vie vykonávať oveľa menej úloh.

Stiahnúť článok vo formáte PDF

Záujem a dopyt