3 prístroje, ktoré preukázateľne zlepšujú produktivitu Vášho podnikania

3 prístroje, ktoré preukázateľne zlepšujú produktivitu Vášho podnikania

Úspešnosť jedného podnikania sa skrýva v dobrej práce a kvalita dobrej práce sa skrýva v spolahlivosti používaných pracovných nástrojoch. Nakolko to, že aké prístroje, náradie a iné dolpnky používame na vykonanie každodennej práce, tiež definujú náš postoj k práci.

S kvalitnými pracovnými prístrojmi práca bude nie iba lahšia, ale aj bezpečnejšia a dokonca aj radostnejšia. Práve preto nie velkosť podnikania je dôležitá, ak sa bavíme o modernizácií parku prístrojov, nástrojov.

V tomto článku Vám ukážeme tri také príslušenstvá pre prácu, čo môže pomôcť spoločnostiam pracujúcich v oblasti logistiky, obchode alebo balenia a skladovania vo zvýšení produktivity a v pracovnej morálky.

Skener čiarových kódov

Jeden kvalitný, moderný snímač čiarových kódov v dnešnom živote sa považuje za základný pracovný nástroj v každom obchode a sklade. Môže byť užitočný nie iba pri nákupe, ale aj pri vykonaní administratívnej práce, čo zlepšuje produktivitu s urýchlením práce a elimináciou prípadných chýb.

V dnešnej dobe si môžeme vybrať medzi vela možností. Pri kalsických drótových skeneroch si môžeme vybrať aj praktické bezdrótové snímače čiarových kódov. Naďalej aj také prístroje, ktoré pre bežných 1D čiarových kódoch účinne dekódujú aj modernejšie 2D kódy (napríklad QR CODE).

V našom webshope si môžete vyberať medzi prístrojov od najspolahlivejších výrobcov, či hladáte všeobecné alebo priemyselné riešenie.

Tlačiareň etikiet

V obchodoch, kde produkty kvôli administratívnych účelov pravidelne musíme označiť s etiketami, jedna tlačiareň etikiet je navyhnutná. Nakolko nieže je rýchlejšia, ako tlačiarenské práce, ale znamená ekonomickejšie riešenie pre vytovrenie etikiet.

Podobne, ako v prípade skenerov čiarových kódov aj tu je velký výber, veď v závislosti od potrebného množstva a kvality sa dá vybrať medzi stolných a priemyselných variantov. Môžeme pracovať s jednoduchou, ktoúčovou tlačiarňou etikiet, ale v závislosti od povahy našej práce si môžeme vybrať aj špeciálnejšie riešenie.

V našom obchode nájdú dokonalé riešenie nie len tí, ktorím je dôležité iba množstvo etikiet. Nakolko v prípade najlepších výrobcov aj kvalita je základnou požiadavkou.

Mobilné terminály

Mobilné prenosné terminály sú mnohostranné prístroje, s ktorými vieme vykonať aj viac pracovných úloh naraz. Môžeme ich používať súčasne ako skener čiarových kódov, naďalej ako komunikačný nástroj, takto robia dobrú službu nie iba počas obchodných a skladových úloh, ale sú ideálne aj na prepravné úlohy a na prácu na mieste.

Jeden prenosný počítač je vhodný takmer na všetky náročné skladové a obchodné operácie, takto napríklad jeden robustný tablet môže byť nevyhnutné príslušenstvo pre prepravných spoločností a kuriérov.

Dátové terminály dokonca budú milovať aj Vaše zamastnanci. Nakolko ich použitie je jednoduché a navyžiada dlhé alebo náročné zaškolenie. Pomocou nich lahko môžete roztočiť efektivitu bez toho, aby ste museli znásobiť pracovné tempo, alebo ste museli zvýšiť množstvo vykonanej práce.

Napokon, mobilné prístroje sú v popredí aj v bezpapierových pracovných procesoch, ich integrácia sa počíta za výslovne veľmi ekologické riešenie!



Stiahnúť článok vo formáte PDF

Bakos Bence
Bakos Bence

Konateľ spoločnosti DigiCode Kft. je zodpovedným manažérom online zákazníkov a nákupného zážitku, jeho jedna z hlavných úloh je koordinácia tímu Sales.

Dôležité, používatelné typy, triky,
informácie a štúdie.

Zaregistrujte a buďte informovaní!

Odoberať novinky

Záujem a dopyt